top of page

נעים להכיר - ברוכה הבאה

IMG_5148.jpg
  • Facebook
  • Instagram

שמי נגה אמטיסט בראל, אני גינקוסופית (מלווה נערות ונשים בשערי הנשיות והחיים), יוצרת והולכת בעקבות החכמה הנשית ורפואת האדמה.

 

המסע שלי אל החכמה הנשית התחיל מתוך כאב ומתוך בקשה לתיקון.
כשנכנסתי בשערי המחזוריות וקיבלתי את הווסת הראשונה שלי, סבלתי מכאבי וסת משתקים שלא מצאתי להם פיתרון. ככה מידי חודש, במשך שנים, התפתלתי במיטתי, ביטלתי מפגשים וכאבתי עד דמעות.

לא ידעתי מה לעשות עם הכאבים האלו, איך לתמוך בעצמי, איך להכיל אותם.
הרפואה הקונבציונאלית בזמנו ידעה להציע לי רק משככי כאבים חזקים יותר או גלולות למניעת הריון, מה שכבר אז היה נשמע לי לא משהו.
במקביל, כנערה מתעוררת, הייתי בקונפליקט פנימי גדול עם הדרך שאנחנו חיים. הרגשתי שמבקשים ממני להתנתק מעצמי כדי להצליח, להסתדר ולתפקד: להתנתק מהרגשות, האינטואיציה, התשוקה, המקצב, התנועה והאמת הפנימית שלי.
יכולתי לראות כמה לניתוק הזה מעצמינו וממהותינו יש מחיר אישי וחברתי כבד.

ידעתי בפנים שחייבת להיות דרך אחרת ויצאתי למסע חקירה.

במהלך המסע הזה הגיע לידי הספר "גופה של אישה תבונתה של אישה" של ד"ר כריסטיאן נורתרופ'. קראתי אותו בשקיקה וראיתי איך הכל מתחבר; איך הניתוק וחוסר ההיכרות שלנו עם עצמינו וגופינו משפיעים על הבריאות הנשית והרווחה שלנו.

המשכתי לקרוא וללמוד ויצרתי שינויים בחיי וביחס שלי למחזוריות ולנשיות.
התחלתי ללמוד ולהעמיק אל המערכת הנקבית שלי - העמקתי לאנטומיה הנשית, לאנרגטיקה והאיכויות שלה, לפיזיולוגיה ולביולוגיה. למדתי מה אני עוברת כל חודש כאישה מחזורית, איך התנועה המחזורית הזו משפיעה עליי ומתבטאת בחיי ואיך אני יכולה לחיות בחיבור אליה. למדתי איך לתמוך בעצמי בצורה טבעית וקשובה, פיתחתי שיטות, הרגלים, טקסים ומוצרי מרפא שיתמכו בי.
חקרתי והגדרתי מחדש את תפיסות המגדר שהיו לי, יצרתי חוזים ואמונות חדשות עם עצמי, התחברתי לאיכות הנקביות הטבעיות שבי ולמדתי להכיר, לאהוב ולהוקיר אותן.
התחלתי לראות בנשיות עוצמה - ובביטויי הנשיות שער.

עם הזמן, הווסתות שלי התקצרו, נהיו פחות ופחות כואבות, וממש הפכו לזמן שאני מחכה לו - זמן של חיבור לעצמי.
ככל שחייתי בחיבור למחזוריות ולנשיות חשתי וראיתי יותר שלום והרמוניה בחיי. החיבור הזה איפשר לי לחיות בהלימה עם הטבע שלי - אשר הוא מחזורי, אינטואטיבי, ספיראלי, נע בגלים, מחובר לכל - ולחיות אותי במלאות, בעוצמה, בתבונה ובאהבה.

סיימתי את הכשרתי כמלווה גינקוסופית לנערות ולנשים בשערי המחזוריות, מיניות, פוריות, הריון ולידה באמ"ן
לימודים בהם למדתי בריאות וריפוי נשי בגישה הוליסטית, טבעית ופמיניסטית
ואני ממשיכה להעמיק עוד ברפואת האדמה, צמחי מרפא וריפוי נשי בקורסים ומסעות שונים.

חנות חכמה נשית

במהלך הלימודים הגעתי אל "דרך האישה החכמה" - מסורת ריפוי נשית עתיקה אשר מקדשת חיבור לגוף ולחכמה הפנימית, מכבדת את המקצבים הטבעיים שלנו כנשים ועובדת בחיבור לאדמה ולטבע.
"דרך האישה החכמה" שמה את האישה במרכז, 
מאמינה בהעברת ידע מרפא ובכוחה של כל אישה להתחבר, לרפא ולהעצים את חייה.
הדרך הזו נגעה בי עמוק והתהוותה בי משאלה למצוא את דרכי להפגיש עוד נשים איתה ולתמוך בהן באמצעותה - כך נוצרה לה החנות.
תוכלי למצוא בחנות מגוון מוצרים טבעיים שכאן לתמוך בך בחיבור למחזוריות ולעוצמה הפנימית שלך, להקל על כאבי הווסת וחווית המחזור החודשי, להביא ריפוי, להתחבר לעונג, תשוקה ומלכות וללוות אותך בדרכך בכל אשר את.
כל המוצרים
עשויים מחומרים טבעיים ואיכותיים, לא נוסו על בעלי חיים ולא מכילים רכיבים מן החי, נרקחו בעבדות יד באהבה ובתפילה ונוצרו מתוך ההתבוננות הגינקוסופית ומתוך מסורת דרך האישה החכמה.
בנוסף לכך, הספר מסעות בזמן ירח כאן עבורך - ספר דרך לחיבור לגוף ולמחזוריות הנשית ולריפוי זמן הווסת. מוזמנת בחום לקרוא עוד ולהעמיק אל עצמך.


כל התוכן באתר נועד לתמוך בך במסעך תוך הרבה כבוד למחזוריות, למקצב, לטבע ולחכמה הנשית.

בקרוב תוכלי למצוא באתר קורסים לחיבור למחזוריות כשער לעוצמה, עבודה עם ארכיטיפיות נשיות ומסע עומק לטיפול ותמיכה עצמית בזמן הווסת. מחכה מאוד שהם יבשילו ויעלו כאן לשירותך.

שמחה לחלוק איתך את כל אלו ומאחלת לנו להקשיב ולחבור לחכמה ולָמַלְכוּת הפנימית שלנו, אמן.

באהבה והודיה רבה, נגה אמטיסט בראל

נגה בראל
bottom of page